Pradžia
Pradžia

Ievos istorija: „Sėkmingai atsikračiusi aknės, pakeičiau požiūrį į savo odos priežiūrą“

Ievos istorija: „Sėkmingai atsikračiusi aknės, pakeičiau požiūrį į savo odos priežiūrą“

Dažnai manoma, kad spuogeliai – tik paauglystės problema, tačiau aknė amžiaus ribų nepaiso. Mūsų istorijos herojė Ieva tai galėtų patvirtinti: paauglystėje atsiradę odos bėrimai taip ir neišnyko, o gydymasis savarankiškai norimų rezultatų nedavė. Tad sulaukusi pasiūlymo mergina nusprendė sudalyvauti kompanijos „Bioderma“ projekte.

Ieva pasakoja padrąsinimo dalyvauti projekte sulaukusi iš grožio klinikoje dirbančios draugės. „Prie projekto prisijungiau su mintimi, kad blogiau vis tiek nebus. Kuomet tiek metų kovoji su ta pačia problema, o rezultatų nematai – didelių vilčių ir nededi. Tačiau galutinis rezultatas pranoko visus lūkesčius, – tikina mergina. – Tai buvo vienas geriausių mano sprendimų. Gydymą pradėjus rudenį, vasarą jau matėsi akivaizdūs rezultatai. Ilgą laiką manęs nemačiusi kolegė pastebėjo: „Ieva, kokia graži ir lygi tavo oda!“ Pati jau buvau pripratusi prie pokyčių, galbūt net nebepastebėdavau, kaip pasikeitė mano oda. Išgirdus šį komplimentą įvyko lūžis – supratau, kad pagaliau turiu gražią odą, kokios ir norėjau“.

Ieva prisipažįsta ankčiau kompleksuodavusi dėl savo odos – nors sunkia aknės forma nesirgo, nuolatiniai veido odos bėrimai buvo akivaizdūs, tad juos mergina maskuodavo kosmetikos priemonėmis. Į specialistus pagalbos nesikreipusi Ieva su aknės problema bandė kovoti savarankiškai. Deja, išbandytos priemonės negelbėjo.

„Prisijungus prie Bioderma projekto, pirmą kartą apsilankiau pas dermatologę, kuri parinko tinkamas kosmetikos priemones, sudarė odos priežiūros planą. Taip pat mano odai buvo taikomos lazerinės procedūros, o savo iniciatyva kreipiausi į endokrinologą, kuris atliko hormoninius tyrimus“ - apie kelią link gražesnės odos pasakoja Ieva.

Paklausta, ar sunku ir toliau laikytis gydytojos nurodymų, Ieva juokiasi: „Tai tapo įpročiu, kaip grįžus namo nusiplauti rankas“. Visoms, turinčioms problemų su akne, mergina pataria pirmiausia pradėti nuo konsultacijos su specialistu - svarbu pasirinkti dermatologą, kuriuo pasitikėtumėte, kuris jus palaikytų žengiant šiuo ne visuomet paprastu keliu. Kitas žingsnis – pasiryžti pokyčiams ir nepasiduoti, akimirksniu nesulaukus trokštamų rezultatų. Priklausomai nuo odos būklės, kova su akne gali trukti nuo kelių mėnesių iki kelių metų, tad itin svarbu turėti kantrybės ir nenuleisti rankų.

„Užsitepus kremo aknė staiga neišnyks, reikia imtis kompleksinių veiksmų – apsilankyti pas dermatologą, esant reikalui atlikti tyrimus, išsiaiškinti tikrąją aknės atsiradimo priežastį ir įprasti tinkamai prižiūrėti savo odą kiekvieną dieną. Man pasisekė atrasti tobulai mano odai tinkančias priemones, be kurių kasdienės veido odos priežiūros nebeįsivaizduoju“ - savo patirtimi dalinasi Ieva.

>