Pradžia
Pradžia

Blog

2018-12-11
Šaltasis periodas – metas, kuris labiausiai tinka odos problemoms spręsti. „Jei pradėsite šiandien, pavasarį jau džiaugsitės sveika oda“, – sako Kamilė (17). Ir ji žino, ką kalba, – dar prieš 4 mėnesius merginos odos būklė buvo tokia prasta, kad teko kreiptis į specialistus....
2018-11-08
Vlogerė Viktorija kalbina Bioderma projekto dalyves apie patirtis gražios ir sveikos odos link! Kaip joms sekėsi, ką naujo ir naudingo sužinojo apie teisingą odos priežiūrą ir kaip jaučiasi labiau pasitikėdamos savimi – video reportaže!
2018-10-31
Ilgametę odos ligų gydymo patirtį turinti specialistė, gydytoja dermatologė Asta Dumbliauskienė teigia, jog įveikti vieną dažniausių odos būklių, kuria serga tiek paaugliai, tiek suaugę – aknę – galima tik suprantant procesus, sukeliančius spuogų atsiradimą.
2018-10-16
Ar teko kada nors „googlinti“ kaip padaryti, kad oda būtų graži?.. „Kokių tik interneto patarimų neišbandžiau! Niekas nepadėjo.“ – savo patirtimi dalinasi Salomėja. Mergina savo odos problemas patikėjo Bioderma ir kartu su nuodugnia dr. Eglės Aukštuolienės priežiūra pasiryžo...
2018-10-05
Stresas, nemiga, gyvenimo būdo pokyčiai... Visa tai daro pastebimą įtaką mūsų veido odai. Susipažinkite su Aušrine – Bioderma projekto dalyvė dalinasi patirtimi, kaip jai pavyko atsikratyti grožio nepridavusių spuogų ir džiaugiasi švaria ir sveika oda!
2018-09-21
Su aknės problema susiduria maždaug 85 procentai paauglių, tačiau aknė – ir suaugusiųjų problema. Negydoma aknė stiprėja ir palieka nemalonius pėdsakus, su kuriais gali tekti kovoti visą likusį gyvenimą...
2018-07-18
Spuogų spaudymas rankomis – greitas, tačiau pavojingas būdas atsikratyti diskomfortą keliančios odos problemos. Nors šią taisyklę žino daugelis, nemažai susiduriančių su odos problemomis jos nepaiso ir toliau spaudžia spuogus namuose.
2018-06-26
Tikriausiai ir tu jau pastebėjai, kad vasaros metu oda atrodo gaivesnė ir lygesnė, o taip varginantys spuogeliai, regis, užleidžia savo pozicijas. Saulė – geriausias būdas spręsti aknės problemas? Neapsigauk!
2018-06-16
Skiltelė česnako vos per naktį išnaikins kaip visuomet ne laiku iškilusį spuogą, o jei nori, kad oda mažiau riebaluotųsi – plauk ją ūkiniu muilu. Tokių patarimų nesunkiai atrasime panaršę internetiniuose forumuose, tik neskubėkime to bandyti su savo oda!
2018-05-30
Į ką atkreipti dėmesį renkantis apsaugos nuo saulės spindulių kremą? Ar spuogus nuo SPF saugančiu kremu reikėtų tepti dar labiau, nei visą veidą? Kuo skiriasi aknės kamuojamos odos priežiūra žiemą ir šiltuoju metų laiku?
  1 2  
>