Pradžia
Pradžia

Blog

Stresas, nemiga, gyvenimo būdo pokyčiai... Visa tai daro pastebimą įtaką mūsų veido odai. Susipažinkite su Aušrine – Bioderma projekto dalyvė dalinasi patirtimi, kaip jai pavyko atsikratyti grožio nepridavusių spuogų ir džiaugiasi švaria ir sveika oda!
Su aknės problema susiduria maždaug 85 procentai paauglių, tačiau aknė – ir suaugusiųjų problema. Negydoma aknė stiprėja ir palieka nemalonius pėdsakus, su kuriais gali tekti kovoti visą likusį gyvenimą...
Skiltelė česnako vos per naktį išnaikins kaip visuomet ne laiku iškilusį spuogą, o jei nori, kad oda mažiau riebaluotųsi – plauk ją ūkiniu muilu. Tokių patarimų nesunkiai atrasime panaršę internetiniuose forumuose, tik neskubėkime to bandyti su savo oda!
Ieva prisipažįsta ankčiau kompleksuodavusi dėl savo odos – nors sunkia aknės forma nesirgo, nuolatiniai veido odos bėrimai buvo akivaizdūs. Paklausta, ar sunku laikytis teisingos odos priežiūros, mergina juokiasi: „Tai tapo įpročiu, kaip grįžus namo nusiplauti rankas“.
Ar spuogai kamuoja tik tuos žmones, kurių oda riebi? Kokie veiksniai didina, o kokie – mažina bėrimą? Kokios pagrindinės priemonės turėtų būti su akne kovojančio žmogaus kosmetinėje? O jei spuogai išnyko, ar naudoti tas pačias priemones, ar jas keisti?..
Ieva (21) iš Kuršėnų ryžosi neeiliniam grožio eksperimentui. Bioderma komanda tris mėnesius rūpinosi projekto dalyvės oda, teikė dermatologines konsultacijas, darė procedūras, parinko tinkamas veido priežiūros priemones ir kartu laukė didžiųjų pokyčių!
Studentė Marija (22) iš Šiaulių kartu su Bioderma ryžosi neeiliniam grožio eksperimentui. Mergina turėjo rimtų bėdų su spuogais. Bioderma komanda tris mėnesius rūpinosi projekto dalyvės oda, teikė dermatologines konsultacijas ir parinko tinkamas veido priežiūros priemones.
Ar vieta, kur išdygo spuogas kažką reiškia apie sveikatą? Ar įtakoja aknę įdegio suteikiantys kremai? Kodėl labiau beria, kai užgriūna darbai arba prieš svarbius atsiskaitymus, darbų terminų pabaigą?
  1 2  
>