Pradžia
Pradžia

Blog

2018-05-15
Ieva prisipažįsta ankčiau kompleksuodavusi dėl savo odos – nors sunkia aknės forma nesirgo, nuolatiniai veido odos bėrimai buvo akivaizdūs. Paklausta, ar sunku laikytis teisingos odos priežiūros, mergina juokiasi: „Tai tapo įpročiu, kaip grįžus namo nusiplauti rankas“.
2018-04-30
Ar spuogai kamuoja tik tuos žmones, kurių oda riebi? Kokie veiksniai didina, o kokie – mažina bėrimą? Kokios pagrindinės priemonės turėtų būti su akne kovojančio žmogaus kosmetinėje? O jei spuogai išnyko, ar naudoti tas pačias priemones, ar jas keisti?..
2018-04-05
Ieva (21) iš Kuršėnų ryžosi neeiliniam grožio eksperimentui. Bioderma komanda tris mėnesius rūpinosi projekto dalyvės oda, teikė dermatologines konsultacijas, darė procedūras, parinko tinkamas veido priežiūros priemones ir kartu laukė didžiųjų pokyčių!
2018-03-14
Studentė Marija (22) iš Šiaulių kartu su Bioderma ryžosi neeiliniam grožio eksperimentui. Mergina turėjo rimtų bėdų su spuogais. Bioderma komanda tris mėnesius rūpinosi projekto dalyvės oda, teikė dermatologines konsultacijas ir parinko tinkamas veido priežiūros priemones.
2018-02-22
Kaip suprasti, ar dėl aknės reikia kreiptis į dermatologą, ar pakaks gydytis pačiam? Kai pradedi gydymą nuo aknės ir imi naudoti specialias priemones – kada galima tikėtis rezultatų?
2018-02-14
Ar vieta, kur išdygo spuogas kažką reiškia apie sveikatą? Ar įtakoja aknę įdegio suteikiantys kremai? Kodėl labiau beria, kai užgriūna darbai arba prieš svarbius atsiskaitymus, darbų terminų pabaigą?
2018-02-06
Jautriai odai būdingas padidėjęs reaktyvumas į mus supančią aplinką, taip pat – naudojamas odos priežiūros priemones, dekoratyvinę kosmetiką. Odos jautrumas pasireiškia nemaloniu tempimu, sudirgimu, odos paraudimu, perštėjimu ir diskomfortu.
  1 2  
>