Pradžia
Pradžia

Blog

2018-10-05
Stresas, nemiga, gyvenimo būdo pokyčiai... Visa tai daro pastebimą įtaką mūsų veido odai. Susipažinkite su Aušrine – Bioderma projekto dalyvė dalinasi patirtimi, kaip jai pavyko atsikratyti grožio nepridavusių spuogų ir džiaugiasi švaria ir sveika oda!
2018-09-21
Su aknės problema susiduria maždaug 85 procentai paauglių, tačiau aknė – ir suaugusiųjų problema. Negydoma aknė stiprėja ir palieka nemalonius pėdsakus, su kuriais gali tekti kovoti visą likusį gyvenimą...
2018-07-18
Spuogų spaudymas rankomis – greitas, tačiau pavojingas būdas atsikratyti diskomfortą keliančios odos problemos. Nors šią taisyklę žino daugelis, nemažai susiduriančių su odos problemomis jos nepaiso ir toliau spaudžia spuogus namuose.
2018-06-26
Tikriausiai ir tu jau pastebėjai, kad vasaros metu oda atrodo gaivesnė ir lygesnė, o taip varginantys spuogeliai, regis, užleidžia savo pozicijas. Saulė – geriausias būdas spręsti aknės problemas? Neapsigauk!
2018-06-16
Skiltelė česnako vos per naktį išnaikins kaip visuomet ne laiku iškilusį spuogą, o jei nori, kad oda mažiau riebaluotųsi – plauk ją ūkiniu muilu. Tokių patarimų nesunkiai atrasime panaršę internetiniuose forumuose, tik neskubėkime to bandyti su savo oda!
2018-05-30
Į ką atkreipti dėmesį renkantis apsaugos nuo saulės spindulių kremą? Ar spuogus nuo SPF saugančiu kremu reikėtų tepti dar labiau, nei visą veidą? Kuo skiriasi aknės kamuojamos odos priežiūra žiemą ir šiltuoju metų laiku?
2018-05-15
Ieva prisipažįsta ankčiau kompleksuodavusi dėl savo odos – nors sunkia aknės forma nesirgo, nuolatiniai veido odos bėrimai buvo akivaizdūs. Paklausta, ar sunku laikytis teisingos odos priežiūros, mergina juokiasi: „Tai tapo įpročiu, kaip grįžus namo nusiplauti rankas“.
2018-04-30
Ar spuogai kamuoja tik tuos žmones, kurių oda riebi? Kokie veiksniai didina, o kokie – mažina bėrimą? Kokios pagrindinės priemonės turėtų būti su akne kovojančio žmogaus kosmetinėje? O jei spuogai išnyko, ar naudoti tas pačias priemones, ar jas keisti?..
2018-04-05
Ieva (21) iš Kuršėnų ryžosi neeiliniam grožio eksperimentui. Bioderma komanda tris mėnesius rūpinosi projekto dalyvės oda, teikė dermatologines konsultacijas, darė procedūras, parinko tinkamas veido priežiūros priemones ir kartu laukė didžiųjų pokyčių!
2018-03-14
Studentė Marija (22) iš Šiaulių kartu su Bioderma ryžosi neeiliniam grožio eksperimentui. Mergina turėjo rimtų bėdų su spuogais. Bioderma komanda tris mėnesius rūpinosi projekto dalyvės oda, teikė dermatologines konsultacijas ir parinko tinkamas veido priežiūros priemones.
  1 2 3  
>