Pradžia
Pradžia

Blog

2018-04-05
Ieva (21) iš Kuršėnų ryžosi neeiliniam grožio eksperimentui. Bioderma komanda tris mėnesius rūpinosi projekto dalyvės oda, teikė dermatologines konsultacijas, darė procedūras, parinko tinkamas veido priežiūros priemones ir kartu laukė didžiųjų pokyčių!
2018-03-14
Studentė Marija (22) iš Šiaulių kartu su Bioderma ryžosi neeiliniam grožio eksperimentui. Mergina turėjo rimtų bėdų su spuogais. Bioderma komanda tris mėnesius rūpinosi projekto dalyvės oda, teikė dermatologines konsultacijas ir parinko tinkamas veido priežiūros priemones.
2018-02-22
Kaip suprasti, ar dėl aknės reikia kreiptis į dermatologą, ar pakaks gydytis pačiam? Kai pradedi gydymą nuo aknės ir imi naudoti specialias priemones – kada galima tikėtis rezultatų?
2018-02-14
Ar vieta, kur išdygo spuogas kažką reiškia apie sveikatą? Ar įtakoja aknę įdegio suteikiantys kremai? Kodėl labiau beria, kai užgriūna darbai arba prieš svarbius atsiskaitymus, darbų terminų pabaigą?
2018-02-06
Jautriai odai būdingas padidėjęs reaktyvumas į mus supančią aplinką, taip pat – naudojamas odos priežiūros priemones, dekoratyvinę kosmetiką. Odos jautrumas pasireiškia nemaloniu tempimu, sudirgimu, odos paraudimu, perštėjimu ir diskomfortu.
  1 2 3  
>