Pradžia
Pradžia

Dermatologinė kosmetika

Odos priežiūros priemonių pasirinkimas yra labai didelis. Bet kaip išsirinkti tinkamą būtent tau?..

Probleminės, į spuogus linkusios odos priežiūrai, dermatologai rekomenduoja dermatologinę kosmetiką. Ji parduodama tik vaistinėse ir yra skirta konkrečių odos ligų kankinamai odai prižiūrėti.

Dermatologinė kosmetika yra gaminama iš ingredientų, kuriuos atrenka ir klinikiniais tyrimais jų efektyvumą įrodo farmacininkai, gydytojai dermatologai ir biologai – specialistai, kurie puikiai išmano aknės biologiją ir tiria spuogų susiformavimo priežastis. Spuoguotos, riebios ar mišrios odos priežiūrai gaminamos priemonės turi medžiagų veikiančių visas žinomas aknės atsiradimo priežastis (reguliuojančių odos riebalų gamybą ir sudėties pokyčius, neleidžiančių užkimšti porų ir stabdančių uždegimą).

Tuo tarpu paprasta (ne dermatologinė kosmetika) veikia kitu principu: ji ne gydo, bet maskuoja spuogus. Pavyzdžiui, sugeria riebalų perteklių. Tokia kosmetika gali kimšti poras, turėti aromatinių, dirginančių medžiagų, todėl poveikis dažnai yra trumpalaikis, o gali ir pabloginti odos būklę.

Turintiems probleminę odą, taip pat rekomenduotina prieš renkantis kosmetiką pasikonsultuoti su gydytoju dermatologu – jis įvertins odos būklę ir patars efektyviausią būdą: dažnai derinamas ir gydymas, ir dermatologinė priežiūra.

Atlik testą ir sužinok, kurios Bioderma dermatologinės kosmetikos priemonės tinka būtent tau ir kaip teisingai rūpintis savo oda!

>