Pradžia
Pradžia

Kita

Riebios odos drėkinimas

Daugelis mano, kad riebios odos drėkinti nereikia ir daro labai didelę klaidą. Riebi oda, dažnu atveju, yra išsausėjusi. Odos drėkinimas ypač svarbus prieš tepant įvairius gydomuosius gelius, kurie sausina odą. Pasirinkite drėkinamąją priemonę skirtą riebiai, mišriai bei į aknę linkusiai odai ir tepkite ryte arba vakare, derindami su kitomis priemonėmis nuo spuogų.

Ar saulės vonios padėtų įveikti aknę? Ar aknei daro įtaką įdegio suteikiantys kremai?

Saulės poveikis aknei yra apgaulingas. Viena vertus, saulė dezinfekuoja – naikina bakterijas. Tačiau kita vertus, saulės spinduliai sausina aknės bėrimus, odos poros kemšasi ir po atostogų aknė pablogėja. Įdegio kremai taip pat nėra rekomenduojami. Visų pirma, jie taip pat stimuliuoja melanino gamybą ir odos senėjimą. Visų antra, aknė yra uždegiminė odos liga. Tuo tarpu įdegio kremai, savo sudėtimi, gali alergizuoti odą, taip sukeldami aknės pablogėjimą.

Ar saulės vonios padėtų įveikti aknę? Ar aknei daro įtaką įdegio suteikiantys kremai?

Ar vieta, kur išdygo spuogas kažką reiškia apie sveikatą?

Aknė yra odos liga, dažnai atskleidžianti vidinius sutrikimus. Spuogas ant kaktos gali reikšti skrandžio sutrikimus, smakro – ginekologines problemas, žandų – žarnyno intoksikaciją. Spaudant spuogus, rizikuojama paskleisti uždegiminę infekciją, taigi itin pavojinga yra antakių zona, nosies ir burnos sritis.
>