Pradžia
Pradžia

Salomėjos sėkmės istorija: „Spuogai nedingsta per vieną dieną!“

Salomėjos sėkmės istorija: „Spuogai nedingsta per vieną dieną!“

„Gali skambėti keistai, bet domiuosi kriminologija. Taip pat patinka fotografija ir muzika, mokiausi muzikos mokykloje“, – pasakoja Salomėja (15). Vienus metus dėl tėčio darbo ji praleido Amerikoje. „Štai ten ant kaktos pastebėjau pirmuosius spuogus. Grįžus į Lietuvą spuogų tik daugėjo. Smakras, skruostai – viskas jais buvo nusėta. Kokių tik interneto patarimų neišbandžiau! Niekas nepadėjo. Ir tada laimėjau Bioderma konkursą – nugalėtojoms buvo organizuojamos dermatologų konsultacijos, dovanojamos priemonės. Tiesą sakant, tokio gero efekto nesitikėjau. Tik, žinoma, reikia kantrybės ir laiko. Praėjo trys mėnesiai, teko kas dieną kantriai laikytis odos priežiūros plano, bet štai rezultatas – dabar džiaugiuosi tikrai švaria oda.“

Spuogai puola? Salomėja pataria:

  • Negaiškite laiko savarankiškiems eksperimentams. Odos tipai labai skirtingi, kas tiko jūsų mėgstamai vlogerei, gali netikti jums. Tik sugaišite laiką, išleisite pinigus. „Tie bandymai odos būklę netgi pablogino“, – prisipažįsta Salomėja.
  • Nebijokite klausti patarimo, kreipkitės į dermatologą. Gydytojas papasakos, kokios priežiūros odai reikia ir kokia kosmetika būtų tinkamiausia. Siekiant efektyvaus spuogų gydymo, dažniausiai derinamas medikamentinis gydymas ir dermatologinė priežiūra.
  • Pagrindinis dalykas, kurio jums prireiks, tai kantrybė. Spuogai neatsiranda per vieną dieną ir per ją neišnyksta. Mergina pirmuosius rezultatus pastebėjo tik po kelių savaičių, o džiaugtis išvaizda pradėjo po trijų mėnesių.
  • Nesveikas maistas labai kenkia. „Aš beveik atsisakiau pieno produktų, nes pastebėjau, kad jie kenkia labiausiai“ – sako Salomėja.

SPECIALISTO KOMENTARAS:

Salomėją konsultavo gydytoja dermatovenerologė
dr. Eglė Aukštuolienė, Lazerinės dermatologijos centras (Vilnius).

„Salomėjos odoje buvo paviršinių ir giluminių spuogelių, uždarų ir atvirų inkštirų, pūlinukų. Skyriau geriamųjų antibiotikų bei vietiškai uždegimą mažinančių vaistų. Rekomendavau naudoti „Sébium Gel moussant“ prausiklį ir „Sébium Hydra“ drėkinamąjį kremą. Odos būklė pagerėjo, spuogeliai apgijo, tačiau išliko gausios rausvos dėmelės ir randeliai. Siekiant pašviesinti veido odą, atlikta intensyvios pulsinės šviesos procedūra. Paraudimai tapo blyškesni, oda pašviesėjo. Rekomendavau toliau vartoti uždegimą mažinantį ir odą nusluoksniuojantį vaistą bei Bioderma dermatologines odos priežiūros priemones į aknę linkusiai odai: „Sébium Gel moussant“ prausiklį, „Sébium Hydra“ intensyviai drėkinantį ir odos barjerą atkuriantį kremą bei raminamąjį kremą „Sébium Sensitive“ uždegiminių spuogų prevencijai.“

Straipsnis parengtas bendradarbiaujant su žurnalu „Happy 365”.
Nuotraukos: Algis Kriščiūnas. Makiažas: Julija Estko.

>