Pradžia
Pradžia

Video pamoka: gaivus paplūdimio makiažas

Video pamoka: gaivus paplūdimio makiažas

Kaip neapsunkinti veido odos vasaros metu, bet kartu atrodyti gaiviai per atostogas? Ir kaip greitai, bet nesudėtingai dieninį makiažą transformuoti į vakarinį?

MakeUp2Go makiažo akademija kartu su prancūzų dermatologinės kosmetikos kompanija Bioderma pristato lengvą paplūdimio ir vakarinį makiažą bei primena puoselėti teisingus veido odos priežiūros įpročius. MakeUp2Go makiažo akademijos vizažo meistrė Julija teigia, jog siekiant geriausio rezultato, prieš atliekant bet kokį makiažą, labai svarbu tinkamai paruošti veido odą. Šiuo atveju, atsižvelgus į modelio odos tipą, buvo parinktas Sebium H2O micelinis valomasis vanduo mišriai ir riebiai odai.

Kruopščiai nuvalius veido odos nešvarumus buvo užteptas drėkinantis ir matinį efektą suteikiantis kremas Sebium Mat Control. Ši priemonė ne tik išlygins veido odą, bet ir suteiks intensyvų drėkinimą, kartu apsaugodama odą nuo naujų inkštirų susidarymo. Padengus odą drėkinamuoju kremu, leidžiame jam susigerti ir pereiname prie maskavimo. Vasaros metu nesinori apkrauti veido odos sunkiomis makiažo priemonėmis, tačiau ją būtina apsaugoti nuo kenksmingų UV spindulių poveikio, todėl pasitelktas Bioderma apsauginis toninis kremas Photoderm Nude Touch, puikiai tinkantis riebiai ir mišriai odai. Ši priemonė ne tik pasižymi ypač aukšta (SPF50+) mineraline saulės apsauga, bet taip pat suteikia veidui tolygų matinį efektą, suvienodina odos toną, suteikia spindesio ir paslepia trūkumus.

MakeUp2Go makiažo studijos vizažo meistrė pataria, jog geriausias būdas švelniai ir tolygiai ištepti veidą toniniu kremu yra naudoti makiažo pagrindo šepetėlį ir makiažo kempinėlę. Nepamirškite kaklo srities, taip pat šiek tiek pamaskuokite paakius, siekiant suteikti veidui gaivumo!

Siekiant suteikti veidui lengvo įdegio efektą vizažo meistrė pasitelkė vieną iš makiažo gudrybių – į toninį kremą įmaišė skysto bronzanto, juo patepė vietas, kurios ir natūraliai įdega – skruostai, kaktos šonai, nosies priekinė dalis ir smakras. Ši gudrybė paskaistina odos spalvą ir atrodo itin natūraliai. Užbaigiant makiažą, kreminiai produktai yra užfiksuojami sausa biria pudra. Paryškinus skruostus ir akis tamsia modeliavimo priemone, blakstienos padažomos vandeniui atspariu tušu, antakių geliu sušukuojami antakių plaukeliai pagal jų augimo kryptį ir lengvai padažomos lūpos norimu blizgiu. Lengvas paplūdimio makiažas baigtas!

Pasilepinus paplūdimio teikiamais malonumais metas atlikti paplūdimio makiažo transformaciją į lengvą vakarinį makiažą. Kaip atrodyti taip pat puikiai negaištant brangaus atostogų laiko? MakeUp2Go makiažo akademijos vizažo meistrė atlieka greitą paplūdimio makiažo transformaciją į vakarinį ir pradeda nuo to, jog paryškina veido kontūrus: tamsia modeliavimo priemone, braukdama šepetėlį nuo ausies iki lūpų kampučio, išryškina skruostikaulį, patamsina kaktos šonus, plaukų augimo liniją, nosį ir sukamaisiais judesiais – apatinį žandikaulį. Siekiant suteikti veidui gaivumo, rožiniais skaistalais meistrė paryškina žandus ir žvilgesio suteikiančia priemone pabrėžia iškiliausias veido vietas, t.y. viršutinę lūpą, virš skruosto kaulo, nosies galiuką, po antakiais ir vidinius akies kampučius. Ant viršutinių ir apatinių akių vokų užtepa rožinės spalvos kreminius akių šešėlius, taip pat paryškina ankstesnį akies modeliavimą. Juodu pieštuku pabrėžia blakstienų augimo liniją, ją išsklaido šiek tiek į viršų.

Vizažistė pabrėžia lūpų kontūrą neutralios spalvos pieštuku ir lūpas užpildo šviesiai rožinės spalvos lūpų dažais. Taip nesudėtingai MakeUp2Go makiažo meistrė transformavo dieninį paplūdimio makiažą į vakarinį.

Visas dekoratyvinės kosmetikos spalvas galima keisti į kiekvienai patinkančias. Svarbiausia neapkrauti veido odos ir jaustis patogiai ir gražiai vasaros metu!

Bioderma dermatologinės kosmetikos priemonių ieškok vaistinėse!

>